Kāpēc nepieciešams INDEXO?

1

3. pensiju līmenis līdz šim uzrādījis ārkārtīgi vājus rezultātus. Pēdējo 10 gadu faktiskais ienesīgums – aptuveni 2,1 % gadā.

3. pensiju līmeņa ienesīgums 2010-2020
2

Kādēļ tik vājš rezultāts? Nozarē pastāv trīs lielas problēmas.


Pirmkārt, 3. pensiju līmeņa izmaksas Latvijā vēsturiski ir bijušas ļoti augstas (arī šobrīd daudzi pensiju plāni vēl joprojām ir ļoti dārgi).


Otrkārt, piedāvājums neatbilst klientu interesēm – pensiju fondi iegulda lielo vairumu sava kapitāla zema ienesīguma parādzīmju tirgū, kamēr labākā pasaules prakse liktu daudz lielāku kapitāla īpatsvaru ieguldīt tieši akciju tirgū.


Visbeidzot, Latvijas pensiju pārvaldītāji nodarbojas ar t.s. aktīvo līdzekļu pārvaldīšanu, kas visā pasaulē vēsturiski uzrādījusi vājus rezultātus.


3

Mums visiem ir vajadzīgs ienesīgs 3. pensiju līmenis.


Demogrāfiskā situācija Latvijā ir vāja. Mums ir pašiem jākrāj savai nākotnei. Lai to darītu veiksmīgi, nepietiek ar to vien, ka valsts nodrošina nodokļu atvieglojumus. Mums ir nepieciešams ienesīgs 3. pensiju līmenis!


4

INDEXO 3. pensiju līmenis – revolūcija Latvijas 3. pensiju līmenī!


INDEXO risina visas 3. pensiju līmeņa fundamentālās problēmas:


1) INDEXO komisijas ir tikai 0,62 % gadā;


2) INDEXO robotizētā ieguldīšanas sistēma nodrošinās, ka klienta ieguldījums vienmēr atbilst viņa vecumam un vēlamajam riska līmenim;


3) INDEXO iegulda, izmantojot pasaulē atzīto indeksu pieeju, kura jau 50 gadus uzrāda labākus rezultātus par t.s. aktīvo līdzekļu pārvaldīšanu.


5

Pievienojies INDEXO un gūsti labumu no pirmā modernā, zemu izmaksu risinājuma 3. pensiju līmenī!

Izvēloties izdevīgu pensiju plānu, Tu palīdzi uzlabot Latvijas finanšu vidi!

INDEXO – tas ir drošs un gudrs veids, kā veidot ilgtermiņa uzkrājumus!