Indeksu pieeja

INDEXO iegulda tavu naudu indeksu fondos. Ko tas nozīmē?

Tradicionālie fondi cenšas "apspēlēt" tirgu – uzminēt, kuras akcijas vai obligācijas nākotnē būs visizdevīgākās.

Tā ir t.s. aktīvā līdzekļu pārvaldīšana, ar kuru nodarbojas vairums Latvijas pensiju pārvaldītāju. Ilgtermiņā šī pieeja nav nodrošinājusi labus rezultātus 2. pensiju līmeņa krājējiem Latvijā.
Picture1 3

Statistika rāda, ka tas ilgtermiņā neizdodas gandrīz nevienam.

Liels daudzums pētījumu parāda, ka t.s. aktīvā līdzekļu pārvaldīšana ne tikai nespēj radīt pozitīvu pienesumu ieguldītājiem, bet patiesībā samazina gaidāmo ieguldījumu atdevi. "Spēlētāji" lieki iztērē naudu tirgošanās komisijās, un nespēj ilgtermiņā konsekventi uzminēt, kuras akcijas ir "labākās".
1722

Indeksiem piesaistīti fondi iegulda automātiski, visā tirgū kopumā, neizvēloties atsevišķas akcijas vai obligācijas.

Piemēram, INDEXO klientiem pieder maza daļiņa no vairāk nekā 1600 lielākajiem uzņēmumiem attīstītajās valstīs. Tas ir lielisks veids, kā samazināt ieguldījumu koncentrācijas risku. Šī pieeja nepaļaujas uz pārvaldītāju gudrību, bet iegulda pasaules tirgos un uzrāda ienesīgumu, kas pirms izmaksām atbilst pasaules tirgus indeksu vidējam rezultātam.
Indeksiem piesaistīti fondi iegulda automātiski

Īstermiņā tavs uzkrājums aug un rūk reizē ar tirgus svārstībām.

Līdz tavai pensijai akciju tirgū gandrīz noteikti vēl būs vairākas krīzes. Gudrs investors, veicot ilgtermiņa ieguldījumu, sevi noskaņo krīzes brīžos saglabāt mieru. Tikai tā iespējams veiksmīgi ieguldīt akciju tirgū.
Picture1 2

Ilgtermiņā pasaules ekonomika attīstās, finanšu tirgi turpina kāpt, un uzkrājums pieaug.

Atceries! Kā INDEXO klientam, tavs uzkrājums tiek ieguldīts vairāk kā 1600 pasaules lielākajos uzņēmos attīstītajās valstīs. Tie ir reāli uzņēmumi, kuros strādā tūkstošiem cilvēku, kas katru dienu iet uz darbu, lai radītu vērtību pasaules ekonomikai. Kamēr šie uzņēmumi turpina darboties un attīstīties, tava uzkrājuma izaugsme turpināsies.
Growth 1

Pētījumi rāda, ka indeksu fondi gadu pēc gada uzrāda labākus rezultātus par tradicionālajiem ieguldījumu fondiem.

Tieši tādēļ mēs kopš 2017. gada atkal un atkal aicinām sabiedrību izvēlēties tieši pieeju, kas visā pasaulē gadu desmitiem ir uzrādījusi uzticami labākus rezultātus – pasīvu līdzekļu pārvaldīšanu un ieguldīšanu indeksu fondos. Šī pieeja nepaļaujas uz pārvaldītāju gudrību, bet iegulda pasaules tirgos un uzrāda ienesīgumu, kas pirms izmaksām atbilst pasaules tirgus indeksu vidējam rezultātam.
Awards

INDEXO – tas ir drošs un gudrs veids, kā veidot ilgtermiņa uzkrājumus!