Pienācis laiks jaunam INDEXO Meetup pasākumam! Gaidīsim visus trešdien, 30. augustā, 18:00 viesnīcas Tallink konferenču zālē Terra, Elizabetes ielā 24.

Šoreiz ar īpašu viesi – neatkarīgo ekspertu, sociālantropologu Robertu Ķīli.

Pasākums būs draudzīga patērzēšana un viedokļu apmaiņa. Iespēja satikt interesantus cilvēkus, pārrunāt finanšu lietas, iedvesmoties.

Vakara gaitā:

  • Ar Robertu Ķīli apspriedīsim:kādēļ cilvēki negatavojas savai finanšu nākotnei? Un kā situāciju mainīt?
  • Apspriedīsim INDEXO pirmos darbības mēnešus un ieskicēsim nākotni,
  • Caurskatīsim interesantākās atziņas no INDEXO atbalstītāju aptaujas,
  • Atbildēsim uz taviem jautājumiem par INDEXO vai citām ieguldīšanas tēmām.

Tāpat kā kupli apmeklētajā jūlija pasākumā, būs iespēja neformālā gaisotnē satikt jaudīgus cilvēkus – vienam otru – un iepazīt dažus no INDEXO dibinātājiem.

Lūgums: ja pazīsti kādu, kuram interesē vai varētu interesēt INDEXO, paņem viņu līdzi! Un atzīmējies pasākuma Facebook lapā!

indexo meetup ar robertu ķīli

Pirmo divu mēnešu laikā mums ir pievienojušies gandrīz 2200 dalībnieki ar augstāko vidējo uzkrājumu tirgū – informēti, ekonomiski aktīvi cilvēki ar labām finanšu zināšanām. Tas ir labs starts. Tomēr, lai patiešām pārveidotu Latvijas finanšu vidi, mūsu kustībai vēl ir jāaug un jāaug.

Tiekamies!

P.s. Šeit vari apskatīt foto no iepriekšējā INDEXO meetup pasākuma!INDEXO cīnās par labāku finanšu vidi Latvijā. Piedāvājam pirmos modernos, zemu izmaksu pensiju plānus Latvijā.

Ja Tev rodas jautājumi, komentē zemāk vai raksti mums uz [email protected]!

Lai uzzinātu vairāk par INDEXO pensiju plāniem, spied šeit.

Ja raksts likās interesants un vēlies turpināt sevi izglītot finanšu jautājumos, spied šeit, lai pierakstītos jaunumiem un saņem jaunākos rakstus savā e-pastā!