INDEXO
straujāk augošais
pensiju pārvaldītājs
Latvijā!

Jau vairāk nekā 120 000 esam palīdzējuši sakārtot ar pensijas uzkrājumu saistītos jautājumus

Atstāj kontaktinformāciju, atzīmē sev aktuālo - palīdzēsim arī tev
Seminari Hero Image

Atstāj savus kontaktus un mēs ar Tevi sazināsimies par tām tēmām, kuras izvēlējies. Mums ir nepieciešams apstrādāt Tavus personas datus, lai sniegtu konsultāciju un sazinātos ar Tevi par 2.un 3. pensiju līmeni, kā arī saskaņotu nepieciešamo informāciju līguma noslēgšanai un nodrošinātu INDEXO pakalpojumus. Norādot savu vārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi un piekrišanu konsultācijai un/vai saņemt atskaites un/vai jaunumus, Tu piekrīti konsultācijai no INDEXO grupas, kā arī saņemt elektroniskā veidā uz Tavu norādīto e-pasta adresi informatīvu informāciju no INDEXO grupas. Tu jebkurā laikā vari vienpusēji atsaukt savu piekrišanu saziņai, nosūtot rakstisku paziņojumu uz jebkura INDEXO grupas uzņēmuma juridisko adresi vai e-pastu [email protected]. Vairāk informāciju par personas datu apstrādi Tu vari atrast mūsu Privātuma politikā.

INDEXO banka

Komercbankas (kredītiestādes) licences saņemšanai nepieciešama Eiropas Centrālās bankas piekrišana pēc Latvijas Bankas priekšlikuma.

INDEXO - drošs un gudrs veids,
kā veidot ilgtermiņa uzkrājumus!

Pozitīvas pārmaiņas

Esam Latvijas uzņēmums un cīnāmies par labāku finanšu vidi Latvijā. Jau esam panākuši revolūciju pensiju nozarē, tagad strādājam pie tā, lai to pašu izdarītu arī banku nozarē.

Indeksu pieeja

Indeksu pieeja nozīmē ieguldīt ar zemām izmaksām visā pasaules ekonomikā jeb investēt vairāk nekā 1600 uzņēmumos, optimāli samazinot risku.

Caurspīdība

Nekādu slēptu komisiju vai neskaidru ieguldījumu. Pieraksties jaunumiem un ik ceturksni saņem atskaiti par INDEXO ieguldījumu plāniem.