Parūpējies par savu pensiju!

Atstāj kontaktinformāciju, izvēlies sev noderīgo un iegūsti kāroto.
Lūdzu, atzīmē kādai saziņai ar INDEXO piekrīti (ja piekrīti - veic atzīmi, ja nepiekrīti – atstāj tukšu):
Saistībā ar 2. pensiju līmeni:
Saistībā ar 3. pensiju līmeni:
* Atstāj kontaktus, un mēs ar Tevi sazināsimies tikai par tēmām, ko esi izvēlējies.
Mums ir nepieciešams apstrādāt Tavus personas datus, lai sazinātos ar Tevi un sniegtu konsultāciju par 2.un 3. pensiju līmeni, kā arī saskaņotu nepieciešamo informāciju līguma noslēgšanai un nodrošinātu INDEXO pakalpojumus.

Norādot savu tālruņa numuru, e-pasta adresi un piekrišanu konsultācijai un/vai saņemt atskaites un/vai jaunumus, Tu piekrīti konsultācijai no INDEXO grupas, kā arī saņemt elektroniskā veidā uz Tavu norādīto e-pasta adresi informatīvu informāciju no INDEXO grupas.

Tu jebkurā laikā vari vienpusēji atsaukt savu piekrišanu saziņai, nosūtot rakstisku paziņojumu INDEXO uz tā juridisko adresi vai e-pastu [email protected]. Vairāk informāciju par personas datu apstrādi Tu vari atrast mūsu  Privātuma politikā.

INDEXO - drošs un gudrs veids, kā veidot ilgtermiņa uzkrājumus!

Latvijas uzņēmums

Latvijas uzņēmums
INDEXO dibināja vairāk nekā 30 Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji, lai risinātu samilzušu problēmu – 2. pensiju līmeņa augstās komisijas maksas un zemo ienesīgumu.

Indeksu pieeja

Indeksu pieeja
Indeksu pieeja nozīmē ieguldījumu vairāk nekā 1600 lielākajos pasaules uzņēmumos ar zemām izmaksām. Tas ir drošs un gudrs veids, kā veidot uzkrājumus pensijai


Caurspīdība un atskaites

Caurspīdība un atskaites
Nekādu slēptu komisiju vai neskaidru ieguldījumu. Pieraksties un ik ceturksni saņem bezmaksas atskaiti – kāda ir peļņa, kur ieguldām, un kādas ir izmaksas. Esi informēts par to, kas notiek ar tavu naudu!

Izcīnām pozitīvas pārmaiņas

Izcīnām pozitīvas pārmaiņas
INDEXO cīnās par labāku finanšu vidi Latvijā. Mēs panācām cenu konkurenci 2. pensiju līmenī, izcīnijām pensiju kapitāla mantojamību un turpinām darbu pie citām nozīmīgām pārmaiņām.