INDEXO -
visstraujāk augošais
pensiju pārvaldītājs
Latvijā!

Jau vairāk nekā 132 000 esam palīdzējuši sakārtot ar pensijas uzkrājumu saistītos jautājumus

Atstāj kontaktinformāciju, atzīmē sev aktuālo - palīdzēsim arī tev
Seminari Hero Image

Atstāj savus kontaktus un mēs ar tevi sazināsimies par tām tēmām, kuras izvēlējies. Saziņas nolūkiem mēs apstrādāsim tavus personas datus. Konsultācijas mēs sniegsim telefoniski, bet informatīvos materiālus no INDEXO Grupas sūtīsim uz tevis norādīto e-pastu. Tu jebkurā laikā vari atsaukt savu sniegto piekrišanu saziņai, rakstot uz e-pastu [email protected], no informatīvo e-pastu saņemšanas visērtāk vari atteikties, izmantojot atrakstīšanās iespēju saņemtajā e-pastā. Vairāk informāciju par personas datu apstrādi vari atrast mūsu Privātuma politikā.

INDEXO Banka

Komercbankas (kredītiestādes) licences saņemšanai nepieciešama Eiropas Centrālās bankas atļauja

INDEXO - drošs un gudrs veids,
kā veidot ilgtermiņa uzkrājumus!

Pozitīvas pārmaiņas

Esam Latvijas uzņēmums un cīnāmies par labāku finanšu vidi Latvijā. Jau esam panākuši revolūciju pensiju nozarē, tagad strādājam pie tā, lai to pašu izdarītu arī banku nozarē.

Indeksu pieeja

Indeksu pieeja nozīmē ieguldīt ar zemām izmaksām visā pasaules ekonomikā jeb investēt vairāk nekā 1600 uzņēmumos, optimāli samazinot risku.

Caurspīdība

Nekādu slēptu komisiju vai neskaidru ieguldījumu. Pieraksties jaunumiem un ik ceturksni saņem atskaiti par INDEXO ieguldījumu plāniem.