2022.gada 19. jūlijā IPAS “Indexo” ir saņēmis paziņojumus par darījumiem ar IPAS “Indexo” akcijām no personām, kuras veic pārvaldības pienākumus, un ar tām cieši saistītas personas.

Detalizēta informācija ir zemāk pievienotajās saitēs.

Saskaņā ar spēkā esošo vietējo un ES vērtspapīru tirgus regulējumu, pircēji ir uzskatāmi par iekšējās informācijas turētājiem.

 

Par INDEXO
INDEXO ir Finanšu un kapitāla tirgus komisijas licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas Latvijā piedāvā modernus 2. un 3. pensiju līmeņa plānus. INDEXO ir straujāk augošais pensiju pārvaldītājs Latvijā pēc klientu skaita ar jau vairāk nekā 80 tūkstošiem klientu un aptuveni pusmiljardu eiro pārvaldībā.

Tuvāko gadu laikā INDEXO mērķis papildus jau esošajai pensiju uzkrājuma pārvaldīšanai ir dibināt banku. Šī gada laikā INDEXO plāno iesniegt pieteikumu komercbankas licences saņemšanai un pēc licences saņemšanas sāks pakāpeniski ieviest bankas pakalpojumus.

INDEXO 2017. gadā dibināja vairāk nekā 30 Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji ar mērķi cīnīties par labāku finanšu vidi Latvijā. INDEXO vīzija ir kļūt par finanšu pakalpojumu grupu, kas sniedz modernus un pielāgotus pakalpojumus, lai Latvijas iedzīvotāji paši spētu atbilstoši savām vajadzībām rūpēties par savu finanšu labklājību.

Vairāk informācija pieejama www.indexo.lv.

Paziņojums par darījumiem Perfect Match SIA_LAT_ENG
Paziņojums par darījumiem Lendorf  SIA_LAT_ENG
Paziņojums par darījumiem Beacon-Properties-OU_LAT_ENG
Paziņojums par darījumiem VSCAP-SIA_LAT_ENG
Paziņojums par darījumiem K.Fridmane_LAT_ENG
Paziņojums par darījumiem_V.Vancovics_LAT_ENG