Zemas komisijas

Vēl nesen mēs maksājām augstākās pensiju komisijas Eiropā par vāju rezultātu. Tagad situācija ir mainījusies! INDEXO zemu izmaksu pensiju plāni ir beidzot aizsākuši cenu konkurenci Latvijas pensiju nozarē.

"INDEXO Izaugsme 47-57" ir viena komisijas maksa 0,53 % gadā.

Caurspīdība un atskaites

Nekādu slēptu komisiju vai neskaidru ieguldījumu. Pieraksties un saņem atskaiti ik ceturksni – kur ieguldām, kādas ir izmaksas, un kāda ir peļņa!

Izcīnām pozitīvas pārmaiņas

Esam Latvijas uzņēmums un cīnāmies par labāku finanšu vidi Latvijā. Panācām cenu konkurenci 2. pensiju līmenī, izcīnījām pensiju kapitāla mantojamību un turpinām darbu pie citām nozīmīgām pārmaiņām!

Cik iekrāsi līdz pensijai, uzkrājot 6 % tavas algas 2. pensiju līmenī?


Pieņēmumi: Plāna pieaugums 5 % gadā pirms komisijām (nav garantēts). Komisija 0,55 % gadā. Algas pieaugums 3 % gadā. Šībrīža uzkrājums 3 mēnešalgas."INDEXO Izaugsme 47–57" ir paredzēts ieguldītājiem vecumā no 47 līdz 57 gadiem.


Lai iepazītos ar citiem INDEXO pensiju plāniem, dodies šeit!


2. pensiju līmenis – tas ir droši!

Stingrs regulējums

2. pensiju līmeni pārvalda tikai Finanšu un kapitāla tirgus komisijas licencētas ieguldījumu pārvaldes sabiedrības. Tās atbilst finanšu nozares augstākajiem drošības standartiem.

Turētājbanka

2. pensiju līmeņa nauda vienmēr stāv nošķirti no pārvaldītāja paša naudas. To glabā turētājbanka (INDEXO gadījumā ``Swedbank`` AS).

Dubulta pārbaude

Dubultai drošībai katru darījumu ar 2. pensiju līmeņa naudu pārbauda gan pārvaldītājs, gan turētājbanka.

Izvēlies izdevīgu pensiju plānu – un palīdzi mums uzlabot Latvijas finanšu vidi!

PIEVIENOTIES
  • INDEXO ir pirmais vietējais pensiju pārvaldītājs!

    Mūsu 30+ dibinātāju starpā ir tādi Latvijā pazīstami uzņēmēji kā Valdis Siksnis, Normunds un Jānis Bergi, Elmārs Gengers, Svens Dinsdorfs, Juris Grišins, Filips Kļaviņš, Raimonds Slaidiņš un citi. Mēs esam vietējie uzņēmēji un mums rūp, kas notiek Latvijā!

  • Izcīnījām cenu konkurenci 2. pensiju līmenī.

    14 gadus 2. pensiju līmenī vispār nebija konkurences. Bankas no ieguldītājiem ņēma augstākās komisijas Eiropā. Tad ar zemām komisijām tirgū ienāca INDEXO – un konkurence beidzot aizsākās!

  • Panācām 2. pensiju līmeņa mantojamību.

    Mūsu iniciatīvu par 2. pensiju līmeņa mantojamību parakstīja vairāk nekā 11 tūkstoši atbalstītāju. Saeima to uzklausīja. Jau ar 2020. gadu 2. pensiju līmeņa kapitālu varēs mantot!

Turpinām cīnīties par citām svarīgām iniciatīvām,
kas palīdzēs katram Latvijas iedzīvotājam!

Izvēlies "INDEXO Izaugsme 47–57" – modernu pensiju plānu ar zemām izmaksām!