Jautājumi?

Sūtīt
Pievienoties
Pievienoties

INDEXO Izaugsme 47–57: izdevīgākais pensiju plāns 47 līdz 57 gadu vecumam!

PIEVIENOTIES

Zemas komisijas

Vēl nesen mēs maksājām augstākās pensiju komisijas Eiropā par vāju rezultātu. Tagad situācija ir mainījusies! INDEXO piedāvā pirmos modernos, zemu izmaksu pensiju plānus Latvijā. Viena zema komisija 0,58 % gadā – vairāk naudas tavā kontā!

Moderns 2. pensiju līmeņa ieguldījumu plāns

Ieguldījums tirgus indeksos ir moderns risinājums, kuru izmanto pasaules lielākie pensiju fondi. "INDEXO Izaugsme 47–57" to padara pieejamu arī Latvijas iedzīvotājiem.

Nekādu papildu tēriņu

Gandrīz visi Latvijas strādājošie uzkrāj 6 % savas algas 2. pensiju līmenī. Tā ir nopietna nauda. Laiks pārvaldīt to saprātīgi.

Cik iekrāsi līdz pensijai, uzkrājot 6 % tavas algas 2. pensiju līmenī?


Pieņēmumi: Plāna pieaugums 5 % gadā pirms komisijām (nav garantēts). Komisija 0,75 % gadā. Algas pieaugums 3 % gadā. Šībrīža uzkrājums 3 mēnešalgas.


"INDEXO Izaugsme 47–57" priekšrocības

Zemas izmaksas

Tirgus kāpj, un tirgus krīt. To kontrolēt nevar neviens.

Tas, ko varam kontrolēt, ir izmaksas, kas ik gadu apēd tavu naudu.

Ieguldījums indeksu fondos

Ieguldītājam diversificētā indeksu fondā pieder daļiņa gandrīz visu pasaules lielāko uzņēmumu. Tā ir iespēja piedalīties pasaules ekonomikas izaugsmē, optimāli sadalot risku.

Caurspīdība

Nekādu slēptu komisiju. Nekādu ieguldījumu dārgos, pašu pārvaldītos fondos. Visas izmaksas publicētas. Zināsi, ko saņem un ko maksā!


"INDEXO Izaugsme 47–57" ir paredzēts ieguldītājiem vecumā no 47 līdz 57 gadiem.


Lai iepazītos ar citiem INDEXO pensiju plāniem, dodies šeit!


INDEXO – tas ir droši!


Latvijas 2. pensiju līmenis pēc uzbūves ir ļoti drošs. Līdzekļu pārvaldītājs tikai norāda, kur ieguldīt naudu, bet pats tavu uzkrājumu netur. Līdzekļu šķirta turēšana turētājbankā un stingrs FKTK regulējums nozīmē drošību gan krīzes brīžos, gan ikdienā.


  • Pensiju līdzekļi stāv nošķirti turētājbankā Swedbank AS.
  • Dubultai drošībai katru darījumu apstiprina gan INDEXO, gan turētājbanka.
  • IPAS "Indexo" ir FKTK licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kurai jāievēro precīzi tas pats regulējums un drošības standarti kā visiem pensiju pārvaldniekiem.

INDEXO ir vairāk nekā 30 Latvijas uzņēmēju iniciatīva.


Apvienojāmies jaunā akciju sabiedrībā, lai labāk ieguldītu savas, savu draugu un citu Latvijas strādājošo pensijas. Mūsu starpā ir tādi Latvijā pazīstami uzņēmēji kā Valdis Siksnis, Normunds un Jānis Bergi, Elmārs Gengers, Svens Dinsdorfs, Juris Grišins, Filips Kļaviņš, Raimonds Slaidiņš un daudzi citi.


Pilns IPAS INDEXO patieso labuma guvēju saraksts pieejams šeit.


Par INDEXO izveidi investori tikuši pagodināti ar Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla un Latvijas riska kapitāla asociācijas apbalvojumu "Gada Investīcija 2017".

Izvēlies "INDEXO Izaugsme 47–57" – modernu pensiju plānu ar zemām izmaksām!