Jautājumi?

Sūtīt
Pievienoties
Pievienoties

INDEXO Konservatīvais 55+: stabils, izdevīgs pensiju plāns tiem, kuriem jau vismaz 55!

PIEVIENOTIES

Zemas komisijas

Vēl nesen mēs maksājām augstākās pensiju komisijas Eiropā par vāju rezultātu. Tagad situācija ir mainījusies! "INDEXO Konservatīvais 55+" piedāvā vienu zemu komisiju 0,50 % gadā. Vairāk naudas tavā kontā!

Stabils, uzticams 2. pensiju līmeņa ieguldījumu plāns

"INDEXO Konservatīvais 55+" iegulda tikai investīciju kategorijas parādzīmju tirgū. Tie ir pasaules kvalitatīvākie un stabilākie vērtspapīri, kuri saglabā vērtību gan labos, gan grūtos laikos.

Nekādu papildu tēriņu

Gandrīz visi Latvijas strādājošie uzkrāj 6 % savas algas 2. pensiju līmenī. Tā ir nopietna nauda. Laiks pārvaldīt to saprātīgi.

Cik iekrāsi līdz pensijai, uzkrājot 6 % savas algas 2. pensiju līmenī?


Pieņēmumi: Plāna pieaugums 5 % gadā pirms komisijām (nav garantēts). Komisija 0,75 % gadā. Algas pieaugums 3 % gadā. Šībrīža uzkrājums 3 mēnešalgas.


"INDEXO Konservatīvais 55+" priekšrocības

Zemas izmaksas

Tirgus kāpj, un tirgus krīt. To kontrolēt nevar neviens.

Tas, ko varam kontrolēt, ir izmaksas, kas ik gadu apēd tavu naudu.

Ieguldījums indeksu fondos

Ieguldītājam diversificētā indeksu fondā pieder daļiņa tūkstošiem dažādu kvalitatīvu vērtspapīru. Tā ir iespēja piedalīties pasaules ekonomikas izaugsmē, optimāli sadalot risku.

Caurspīdība

Nekādu slēptu komisiju. Nekādu ieguldījumu dārgos, pašu pārvaldītos fondos. Visas izmaksas publicētas. Zināsi, ko saņem un ko maksā!


"INDEXO Konservatīvais 55+" ir paredzēts tiem, kuri sasnieguši vismaz 55 gadu vecumu.


Lai iepazītos ar citiem INDEXO pensiju plāniem, dodies šeit!


INDEXO – tas ir droši!


Latvijas 2. pensiju līmenis pēc uzbūves ir ļoti drošs. Līdzekļu pārvaldītājs tikai norāda, kur ieguldīt naudu, bet pats tavu uzkrājumu netur. Līdzekļu šķirta turēšana turētājbankā un stingrs FKTK regulējums nozīmē drošību gan krīzes brīžos, gan ikdienā.


  • Pensiju līdzekļi stāv nošķirti turētājbankā Swedbank AS.
  • Dubultai drošībai katru darījumu apstiprina gan INDEXO, gan turētājbanka.
  • IPAS "Indexo" ir FKTK licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kurai jāievēro precīzi tas pats regulējums un drošības standarti kā visiem pensiju pārvaldniekiem.

INDEXO ir vairāk nekā 30 Latvijas uzņēmēju iniciatīva.


Apvienojāmies jaunā akciju sabiedrībā, lai labāk ieguldītu savas, savu draugu un citu Latvijas strādājošo pensijas. Mūsu starpā ir tādi Latvijā pazīstami uzņēmēji kā Valdis Siksnis, Normunds un Jānis Bergi, Elmārs Gengers, Svens Dinsdorfs, Juris Grišins, Filips Kļaviņš, Raimonds Slaidiņš un daudzi citi.


Pilns IPAS INDEXO patieso labuma guvēju saraksts pieejams šeit.


Par INDEXO izveidi investori tikuši pagodināti ar Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla un Latvijas riska kapitāla asociācijas apbalvojumu "Gada Investīcija 2017".

Izvēlies "INDEXO Konservatīvais 55+" – stabilu, izdevīgu pensiju plānu gadiem pirms pensijas!