indexo logo

Licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība


INDEXO pirms 6 gadiem izveidoja vairāk nekā 30 Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji ar mērķi cīnīties par labāku finanšu vidi Latvijā. Tā bija atbildes reakcija uz tolaik nesamērīgi augstajām pensiju pārvaldes izmaksām un sliktajām pensiju plānu atdevēm Latvijā.


Šodien INDEXO ir ne tikai Nasdaq Riga biržā kotēts uzņēmums, straujāk augošais pensiju pārvaldītājs Latvijā ar vairāk nekā 124 tūkstošiem klientu un vairāk nekā 850 miljoniem eiro aktīvu pārvaldībā, bet arī ir izcīnījis daudzas pozitīvas pārmaiņas, no kurām iegūst ne tikai INDEXO klienti, bet visa sabiedrība kopumā.


Pēdējo 6 gadu laikā INDEXO ir veicis revolūciju pensiju pārvaldes tirgū, tagad uzņēmums strādā pie tā, lai to izdarītu arī banku nozarē un dibinātu jaunu, spēcīgu, modernu un klientiem draudzīgu banku.


Par labāku finanšu vidi Latvijā!INDEXO galvenie darbības principi ir:


  • Zemas izmaksas
Mēs esam pārliecināti, ka arī ar zemām komisijām, gudru ieguldīšanas politiku un godīgu attieksmi pret klientu nopelnīt var visi. Pārvaldītāja peļņa nedrīkst būt nesamērīgi liela salīdzinājumā ar klientam piedāvāto vērtību.
  • Caurspīdība
Nekādu slēptu komisiju vai neskaidru ieguldījumu. Pieraksties jaunumiem un ik ceturksni saņem atskaiti par INDEXO ieguldījumu plāniem. Redzēsi, kur ieguldām, kādas ir izmaksas, un kāda ir peļņa!
  • Indeksu pieeja
Indeksu pieeja nozīmē ieguldījumu vairāk nekā 1600 lielākajos pasaules uzņēmumos ar zemām izmaksām. Tas ir drošs un gudrs veids, kā veidot uzkrājumus pensijai.
  • Latvijas uzņēmums
Esam Latvijas uzņēmums un cīnāmies par labāku finanšu vidi Latvijā. Panācām cenu konkurenci 2. pensiju līmenī, izcīnījām pensiju kapitāla mantojamību un turpinām darbu pie citām nozīmīgām pārmaiņām!

INDEXO ir vairāk nekā 30 Latvijas uzņēmēju iniciatīva.


Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji apvienojās, lai labāk ieguldītu savas ģimenes, savu draugu un citu Latvijas strādājošo pensijas. Mūsu starpā ir tādi Latvijā pazīstami uzņēmēji kā Valdis Siksnis, Toms Kreicbergs, Svens Dinsdorfs, Valdis Vancovičs, Filips Kļaviņš, Raimonds Slaidiņš un daudzi citi.


Latvijas Riska kapitāla asociācijas un Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla katru gadu organizētajā "Gada Investors" balvas konkursā nominācijā "Gada ienesīgākā investīcija" par uzvarētāju atzīts INDEXO akciju darījums, kura rezultātā 2020. gada nogalē INDEXO pievienojās jauni investori.

Noderīga informācija

2. pensiju līmeņa līdzekļu pārvaldītājs: IPAS "Indexo". Vienotais reģistrācijas numurs: 40203042988. Latvijas Bankas licences ieguldījumu pārvaldīšanas pakalpojumu sniegšanai numurs: 06.03.07.567/478


3. pensiju līmeņa fonds: "Indexo Atklātais pensiju fonds" AS. Vienotais reģistrācijas numurs: 40203248944. Latvijas Bankas licences ieguldījumu pārvaldīšanas pakalpojumu sniegšanai numurs: 06.04.04.705/531


Juridiskā un faktiskā adrese: Elizabetes 13-1A, Rīga, LV-1010


Adresē iespējams saņemt ieguldījumu plānu prospektu un ieguldītājiem paredzēto pamatinformāciju.


Turētājbanka: Swedbank AS, reģ. nr. 40003074764, Rīga, Balasta dambis 15, LV-1048

INDEXO – tas ir drošs un gudrs veids, kā veidot ilgtermiņa uzkrājumus!