[Labojums: Esam saņēmuši vairāk kā 400 atbildes, un pašreiz aptauja ir slēgta! Nākotnē noteikti to atkārtosim. Tikmēr aicinām sūtīt Jūsu domas, komentārus, ieteikumus uz adresi [email protected]!]

Kopš INDEXO darbības uzsākšanas pagājis vairāk kā mēnesis. 2000 ieguldītāji jau uzticējuši mums vairāk kā 14 miljonus EUR. Esam tikušies labi apmeklētā “meetup” pasākumā un aizsākuši aktīvas debates sabiedrībā par 2. pensiju līmeni. Tirgū, kurā četrpadsmit gadus praktiski nebija ne konkurences, ne pārmaiņu, beidzot sākusies kustība.

Tas ir labs sākums. Tomēr priekšā vēl ļoti daudz darba.

Tādēļ šodien aicinām – palīdzi mums strādāt labāk!

Esam izveidojuši aptauju, kas domāta gan mūsu draugiem un atbalstītājiem, gan tiem, kas vēl nezina, ko domāt par INDEXO. Visas atbildes, viedokļi un komentāri mums noderēs, plānojot, kā strādāt, kādus risinājumus piedāvāt, kā komunicēt, un kā labāk palīdzēt mūsu klientiem.

Aptaujas aizpildīšana prasīs vien 5 minūtes. Lai to atvērtu, spied uz bildes:

indexo aptaujaINDEXO cīnās par labāku finanšu vidi Latvijā. Piedāvājam pirmos modernos, zemu izmaksu pensiju plānus Latvijā.

Ja Tev rodas jautājumi, komentē zemāk vai raksti mums uz [email protected]!

Lai uzzinātu vairāk par INDEXO pensiju plāniem, spied šeit.

Ja raksts likās interesants un vēlies turpināt sevi izglītot finanšu jautājumos, spied šeit, lai pierakstītos jaunumiem un saņem jaunākos rakstus savā e-pastā!