Jautājumi?

Sūtīt
Pievienoties
Pievienoties

Blogs

Blog INDEXOPalīdzi mums strādāt labāk!

Palīdzi mums strādāt labāk!

[Labojums: Esam saņēmuši vairāk kā 400 atbildes, un pašreiz aptauja ir slēgta! Nākotnē noteikti to atkārtosim. Tikmēr aicinām sūtīt Jūsu domas, komentārus, ieteikumus uz adresi info@indexo.lv!]

Kopš INDEXO darbības uzsākšanas pagājis vairāk kā mēnesis. 2000 ieguldītāji jau uzticējuši mums vairāk kā 14 miljonus EUR. Esam tikušies labi apmeklētā "meetup" pasākumā un aizsākuši aktīvas debates sabiedrībā par 2. pensiju līmeni. Tirgū, kurā četrpadsmit gadus praktiski nebija ne konkurences, ne pārmaiņu, beidzot sākusies kustība.

Tas ir labs sākums. Tomēr priekšā vēl ļoti daudz darba.

Tādēļ šodien aicinām – palīdzi mums strādāt labāk!

Esam izveidojuši aptauju, kas domāta gan mūsu draugiem un atbalstītājiem, gan tiem, kas vēl nezina, ko domāt par INDEXO. Visas atbildes, viedokļi un komentāri mums noderēs, plānojot, kā strādāt, kādus risinājumus piedāvāt, kā komunicēt, un kā labāk palīdzēt mūsu klientiem.

Aptaujas aizpildīšana prasīs vien 5 minūtes. Lai to atvērtu, spied uz bildes:INDEXO cīnās par labāku finanšu vidi Latvijā. Piedāvājam pirmos modernos, zemu izmaksu pensiju plānus Latvijā.

Ja Tev rodas jautājumi, komentē zemāk vai raksti mums uz info@indexo.lv!

Lai uzzinātu vairāk par INDEXO pensiju plāniem, spied šeit.

Ja raksts likās interesants un vēlies turpināt sevi izglītot finanšu jautājumos, spied šeit, lai pierakstītos jaunumiem un saņem jaunākos rakstus savā e-pastā!

5 Komentāri
 • Aptauju aizpildīju, tiešām ceru, ka skatīsities arī dzīvības apdrošināšanas un 3.līmeņa virzienā arī. Tur arī banku komisijas mēdz būt kosmoss, kas nelielus, bet regulārus maksājumus pamatīgi noēd.

 • Ozi Ozi , 16/08/2017 Atbildēt

  Ne tikai 3.līmenī , bet arī uzkrājošajā apdrošināšanā ir vēl trakāk. Milzīgas komisijas un par piemēru tiek piedāvāti 5% un 10% ienesīguma modeļi. Bet kad saki viņiem “nu nebūsim tik optimistiski ieliksim 0% ienesīgumu “, tad visos modeļos paradās negatīvs rezultāts.
  Un kad prasi “kur tad ieguvumi” atbilde ir “NU Jūs no Valsts varēsiet atgūt kā ienākuma nodokļa paŗmaksu tik un tik “,
  Tad es saku “paga, paga liksim Valsti mierā. KO JŪS esat gatavi nopelnīt ?” Tad tāda stostīsānās vien sanāk. Vēl tiek runāts “Nu vajag ilgākā laiak posmā skatīties , kādi gadi 10..”
  Man ir šī apodošināšana jau 12 gadus un rezultātā Compensa Life ir 10% plusā pa 12 gadiem (izsmiekls) !!!!!
  Mandatum Life vispār ir 20% mīnusā.
  Un Pārmaksātajam iedz. ien. nodoklim ir griesti ,
  un ši opcija atiecās tikai uz tiem kam ir oficiāla alga.

 • Paldies Jāni un Ozi!

  Noteikti uzmanīgi sekojam arī Jūsu minētajiem tirgiem. Jo raitāka būs atsaucība 2. pensiju līmenim, jo drīzāk varēsim pievērsties arī citiem risinājumiem! Tādēļ aicinām stāstīt par mums draugiem un paziņām.

 • Ilga Ilga , 22/08/2017 Atbildēt

  Iedomājaties KADS būs aplauziens , ja Jūs noiesiet poa burbuli ?!
  “NU nesanāca. Neizdevās kvorumu savākt. Kaut kāda krīze uznāca u.c. atrunas”
  Tad būs bezcerīg vel kādam kaut ko bīdīt šajā virzienā.
  Vispār jau tauta ir skolota- Auseklītis, Latgalīte, Terra Nova, Banka Baltija.
  Tad vēl tie Valsts parāda miljardi…

  • Krīzes noteikti uznāks – tas tirgū ir neizbēgami.

   Lai gan esam pārliecināti par INDEXO ilgtspējību, par laimi šajā gadījumā ieguldītāju liktenis no tās nav pārāk atkarīgs. Līdzekļi tiek turēti nošķirti turētājbankā, kas pasargā tos gan pārvaldītāja, gan bankas finansiālo grūtību gadījumā.

   Vairāk par to šeit:

   https://indexo.lv/kapec-tas-ir-drosi/

   Jebkurā gadījumā, ja neviens nozarē nedarīs neko jēdzīgu, jo baidīsies no neizdošanās, mūsu finanšu vide neuzlabosies nekad.

Tavs komentārs

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Atzīmētie lauki ir obligāti aizpildāmi *