indexo Ietaupījumu barometrs

Esam izveidojuši jaunu rīku – INDEXO Ietaupījumu barometrs. Rīks mērīs, cik miljonus eiro gadā ietaupīs Latvijas iedzīvotāji, pateicoties mūsu iesāktajai komisiju samazināšanas kustībai.

Priecājamies par efektu, kuru jau šobrīd esam panākuši 2. pensiju līmeņa tirgū. Jau projekta atklāšanas nedēļā tirgus lielākais spēlētājs – Swedbank – samazināja komisijas par sava vismazākā ieguldījumu plāna pārvaldīšanu. Arī citi konkurenti pēc mūsu atklāšanas pasākuma steidzās stāstīt, ka komisijas drīzumā kritīšoties.

Swedbank solis no 40 miljoniem eiro, ko Latvijā pērn samaksājām par 2. pensiju līmeņa administrēšanu, ietaupītu aptuveni 1,9 miljonus. Tas ir labi, bet vēl daudz darba priekšā.

Tādēļ uzmanīgi sekosim INDEXO Ietaupījumu barometra līmenim – un svinēsim katru reizi, kad stabiņš celsies!INDEXO cīnās par labāku finanšu vidi Latvijā. Piedāvājam pirmos modernos, zemu izmaksu pensiju plānus Latvijā.

Ja Tev rodas jautājumi, komentē zemāk vai raksti mums uz [email protected]!

Lai uzzinātu vairāk par INDEXO pensiju plāniem, spied šeit.

Ja raksts likās interesants un vēlies turpināt sevi izglītot finanšu jautājumos, spied šeit, lai pierakstītos jaunumiem un saņem jaunākos rakstus savā e-pastā!