Jautājumi?

Sūtīt
Pievienoties
Pievienoties

Blogs

Blog INDEXOINDEXO uzlabo nosacījumus!

INDEXO uzlabo nosacījumus!

Rakstu ar labām ziņām – INDEXO pensiju plāni kļūst vēl izdevīgāki!

Pirms INDEXO ieviesa pirmos zemu izmaksu pensiju plānus, Latvijas iedzīvotāji maksāja augstākās pensiju komisijas Eiropā. Pēdējā pusotra gada laikā esam izcīnījuši dramatiskas pārmaiņas. Tirgū sākusies cenu konkurence un uzlabojusies caurspīdība par izmaksām. Esam arī izcīnījuši 2. pensiju līmeņa mantojamību un citas pozitīvas izmaiņas.

Rezultātā INDEXO ir kļuvis par straujāk augošo pensiju pārvaldītāju Latvijā. Gandrīz 13 tūkstoši klientu mums uzticējuši 70 miljonus eiro pensiju naudas!

Sākot ar 2019. gada 1. janvāri, samazinām INDEXO pensiju plānu komisijas:

INDEXO Jauda 16–50: komisija 0,58 % gadā

INDEXO Izaugsme 47–57: komisija 0,58 % gadā

INDEXO Konservatīvais 55+: komisija 0,50 % gadā

Likumā pieļauto mainīgo komisiju INDEXO neietur.

Kas būs tālāk?

Atšķirībā no bankām, neliksim gaidīt 14 gadus līdz nākamajām pārmaiņām. Tiklīdz mūsu pārvaldītie aktīvi sasniegs 100 miljonus EUR, komisijas mazināsim vēlreiz.

Lai tas notiktu ātrāk, aicinu pastāstīt saviem radiem un draugiem, kā dažu minūšu laikā pievienoties INDEXO. Pievienošanās instrukcija atrodama šeit:

Kā pievienoties?

Jo vairāk mēs esam, jo izdevīgāk mums visiem!


INDEXO piedāvā pirmos modernos, zemu izmaksu pensiju plānus Latvijā. Mūsu pamatvērtības ir zemas izmaksas, caurspīdība un cīņa par labāku finanšu vidi. Lai iepazītos ar INDEXO pensiju plāniem, paviesojies mūsu pamatlapā!

12 Komentāri
 • Ilārs Ilārs , 03/01/2019 Atbildēt

  Apsveicams lēmums! Veiksmīgu Jauno gadu!

 • Gundars Gundars , 04/01/2019 Atbildēt

  Nu re, nebija ne mazāko šaubu, ka Indexo tiešām izpilda solījumus. Malači!

 • Paldies par atbalstu! Situācija tirgū patiešām beidzot ir iekustējusies! Palīdz gan mūsu izprovocētā cenu konkurence, gan arī likuma grozījumi, kas arī dzen komisijas uz leju (2019. gadā komisijas kaut nedaudz nāksies mazināt daudziem, no kā iegūs visi 2 pensiju līmeņa dalībnieki).

  Mums kā pašreiz vēl nelielam uzņēmumam komisijas mazināt, protams, ir daudz sāpīgāk nekā lielai bankai. Tomēr nolēmām, ka mums jāiet soli tālāk, nekā prasa likums – un jāturpina pozitīvā virzība arī nākotnē!

 • Artjoms Artjoms , 04/01/2019 Atbildēt

  Paldies par labām ziņām! Pievienojos Indexo 2018. gada pavasarī, un esmu ļoti apmierināts ar jau sasniegtajiem rezultātiem un mana uzkrājuma pieaugumu. Good job!

 • FF FF , 14/01/2019 Atbildēt

  Paldies par labajām ziņām! Joprojām gaidu jaunus pakalpojumus, piemēram, 3.līmeni, dzīvības apdrošināšanu! 🙂

 • Viktors Viktors , 14/01/2019 Atbildēt

  Labdien!
  12 gadus atpakaļ izvēlējos vienas no Skandināvu bankas pensijas aktīvo plānu. Šobrīd līdz pensijai palika 7 gadi. Vai tagad jau būtu laiks jāpāriet uz kādu konservatīvu plānu?

  • Ja Jums līdz pensijai ir atlikuši 7 gadi, tad jā – būtu piemērots laiks izvēlēties sabalansētas vai konservatīvas ieguldījumu politikas pensiju plānu. INDEXO gadījumā piedāvājam pensiju plānu “INDEXO Konservatīvais 55+”:

   https://indexo.lv/konservativais/

 • Viktors Viktors , 16/01/2019 Atbildēt

  Paldies par atbildi. Vēl gribētos uzzināt, cik ātri notiek pensiju kapitāla pārvāldītāja maiņa.

  • Labdien!

   Pensiju plāna maiņu veic VSAA, un tā procesa izpildes laiks ir atkarīgs no viņu noslogojuma. No klientiem esam dzirdējuši, ka tas reizēm notiek pāris dienu laikā, reizēm – 2 nedēļu laikā.

   Ar cieņu,
   Elīza

 • Andrejs Andrejs , 02/03/2019 Atbildēt

  Labdien! Vai 2.p.l.uzkrājums pārejot nepazūd?

Tavs komentārs

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Atzīmētie lauki ir obligāti aizpildāmi *