INDEXO Bankas vadības komandai pievienojas Ivita Asare, kas vadīs bankas finanšu jomu

INDEXO Bankas vadības komandai pievienojas Ivita Asare, kas vadīs bankas finanšu jomu
INDEXO Komanda
10.06.2024

No 3. jūnija INDEXO Bankas vadības komandai kā finanšu jomas vadītāja pievienosies bankas padomes locekle Ivita Asare. Savukārt, līdzšinējā bankas valdes locekle Tīna Kukka, kas vadīja licencēšanas projektu un finanšu jomu, savu amatu atstās. Paredzēts, ka pēc saskaņojuma saņemšanas no Latvijas Bankas, Ivita Asare tiks iecelta INDEXO Bankas valdē un būs atbildīga par bankas finanšu jomas vadību.

Ivitai Asarei ir vairāk nekā divdesmit gadu pieredze dažādos ar finanšu pārvaldību saistītos amatos banku nozarē. Laikā no 2001. gada līdz 2019. gadam viņa vadīja dažādas finanšu, uzraudzības  un biznesa plānošanas jomas Nordea bankas Latvijas filiālē un vēlāk arī Luminor bankas grupā. No 2017. gada Ivita Asare bija arī Luminor bankas Latvijā valdes locekle. I. Asare uzņēmējdarbības izglītību ir guvusi gan Rīgas Ekonomikas augstskolā, gan RTU Biznesa institūtā. I. Asarei INDEXO Bankas projekts ir labi zināms, jo kopā ar INDEXO dibinātājiem viņa iesāka darbu pie jaunās bankas izveides jau 2019. gadā. Papildu darbam finanšu nozarē, I. Asare trīs gadus nostrādāja par skolotāju Dobeles Valsts ģimnāzijā, kur jauniešiem mācīja uzņēmējdarbību un ekonomiku. 

“Mēs esam izveidojuši spēcīgu profesionāļu komandu, kas šobrīd koncentrējas uz jaunās bankas darbības veiksmīgu uzsākšanu un ienākšanu Latvijas tirgū. Ivita Asare jaunajai bankai dos vērtīgu, gadiem uzkrātu, pieredzi no finanšu pārvaldības darba Latvijas banku sektorā dažādos virzienos. Līdztekus es vēlos pateikties Tīnai Kukkai par ieguldījumu veiksmīgi pabeigtajā bankas licencēšanas procesā, un novēlām izdošanos viņas turpmākajās profesionālajās gaitās,” saka Valdis Siksnis, viens no INDEXO dibinātājiem un jaunās INDEXO Bankas valdes priekšsēdētājs.

“Esmu gandarīta par iespēju strādāt pie jaunās INDEXO Bankas izveides un tās licences saņemšanas – tas bija unikāls process, kas Latvijā pēc pievienošanās Eirozonai tika īstenots pirmo reizi. Šis darba cēliens ir veiksmīgi noslēgts un šobrīd personīgu apstākļu dēļ esmu nolēmusi samazināt savu profesionālā darba slodzi,” saka Tīna Kukka, līdzšinējā INDEXO Bankas valdes locekle.   

Pievienojoties INDEXO Bankas vadības komandai, Ivita Asare atstās savu līdzšinējo amatu INDEXO Bankas padomē un šai vakancei īsā laikā tiks meklēts profesionālis ar pieredzi banku sektorā, finansēs un labas pārvaldības jautājumos. Jaunais bankas padomes loceklis tiks virzīts saskaņošanai ar Latvijas Banku un paredzams, ka bankas padome būs pilnībā nokomplektēta līdz bankas darbības uzsākšanai. I. Asare atstās arī amatu pensiju pārvaldes uzņēmuma IPAS INDEXO padomē un šeit jauns padomes loceklis tiks iecelts nākamajā IPAS INDEXO akcionāru sapulcē.

Komentāri

Atstājiet pirmo komentāru

Pieraksties INDEXO
jaunumiem un uzzini pirmais

Pierakstīties

Izvēlies, kuram
produktam pievienoties

INDEXO
pensiju 2. līmenis

6 % tavas algas jau šobrīd krājas pensiju 2. līmenī. Ieguldi to efektīvāk ar INDEXO.
Pievienoties

INDEXO
pensiju 3. līmenis

Veic iemaksas pensiju 3. līmenī un uzkrāj, izmantojot automatizētu ieguldīšanas sistēmu.
Pievienoties

Izvēlies savam vecumam
atbilstošāko plānu

INDEXO Jauda

16-50
Izdevīgākais 16–50
gadu vecumam!
Svārstīgs, ar augstu peļņas potenciālu
Pievienoties
Dokumenti un nosacījumi

INDEXO Izaugsme

47-57
Izdevīgākais 47-57
gadu vecumam!
Vidēji svārstīgs, ar vidēji augstu peļņas potenciālu
Pievienoties
Dokumenti un nosacījumi

INDEXO Konservatīvais

55+
Labākais 55+
gadu vecumam!
Stabilitāte gadiem 
pirms pensijas
Pievienoties
Dokumenti un nosacījumi

Notiek pāradresācija
uz Latvija.lv

1

Identificējies Latvija.lv portālā
ar kādu no piedāvātajiem veidiem

2

Izvēlies e-iesniegumu 
pensiju 2. līmeņa ieguldījumu plāna izvēlei vai maiņai (2. no beigām)

3

Izvēlies savam vecumam atbilstošāko ieguldījumu plānu
Izlaist instrukciju – pārslēgties uz Latvija.lv
Izlaist instrukciju – pārslēgties uz Latvija.lvIzlaist instrukciju – pārslēgties uz Latvija.lvIzlaist instrukciju – pārslēgties uz Latvija.lv