2. pensiju līmenis

INDEXO – beidzot Latvijā ir
izdevīgs 2. pensiju līmenis!
6% tavas algas uzkrājas 2. pensiju līmenī
132000+ klientu uztic INDEXO aptuveni 1 mljrd. EUR

Indeksu pieeja

indexu fondi 2pl
Indeksu pieeja nozīmē ieguldīt ar zemām izmaksām visā pasaules ekonomikā. Investēsim Tavu pensiju vairāk nekā 1600 uzņēmumos, optimāli samazinot risku. Šo pieeju iesaka daudzi Nobela prēmijas laureāti un slaveni investori!

Caurspīdība un atskaites

caurspidiba 2
Nekādu slēptu komisiju vai neskaidru ieguldījumu. Pieraksties jaunumiem un ik ceturksni saņem atskaiti par INDEXO ieguldījumu plāniem. Redzēsi, kur ieguldām, kādas ir izmaksas, un kāda ir peļņa!

Izcīnām pozitīvas pārmaiņas

izcinot parmainas 2pl
Esam Latvijas uzņēmums un cīnāmies par labāku finanšu vidi Latvijā. Jau esam panākuši cenu konkurenci 2. pensiju līmenī, izcīnījām 2. pensiju līmeņa kapitāla mantojamību un šobrīd strādājam, lai padarītu 3. pensiju līmeņa tirgu caurspīdīgāku.
Cik iekrāsi līdz pensijai, uzkrājot 6 % savas algas 2. pensiju līmenī?


Pieņēmumi: Plāna pieaugums 5 % gadā pirms komisijām (nav garantēts). Komisija 0,50 % gadā. Algas pieaugums 3 % gadā. Šībrīža uzkrājums 3 mēnešalgas.


Pensiju sistēmas drošība

Stingrs regulējums

Pensiju sistēmā darbojas tikai Finanšu un kapitāla tirgus komisijas licencētas ieguldījumu pārvaldes sabiedrības un pensiju fondi, kas atbilst finanšu nozares augstākajiem drošības standartiem.

Turētājbanka

Tavs pensijas uzkrājums vienmēr stāv turētājbankā – nošķirti no pensijas pārvaldītāja naudas. Dubultai drošībai katru darījumu ar pensiju naudu pārbauda gan pārvaldītājs, gan turētājbanka. INDEXO gadījumā turētājbanka ir ``Swedbank`` AS.

Identiski nosacījumi

2. pensiju līmenis ir daļa no Valsts obligātās pensiju sistēmas, kurā dalība notiek automātiski visiem, kas dzimuši pēc 1971. gada 1. jūlija. Valsts nodrošina, ka visiem 2. pensiju līmeņa līdzekļu pārvaldītājiem ir identiski drošības nosacījumi.

Izvēloties izdevīgu pensiju plānu, Tu palīdzi uzlabot Latvijas finanšu vidi!

Pievienoties
  • INDEXO ir pirmais vietējais pensiju pārvaldītājs!

    Mūsu 30+ dibinātāju starpā ir tādi Latvijā pazīstami uzņēmēji kā Valdis Siksnis, Toms Kreicbergs, Elmārs Gengers, Svens Dinsdorfs, Filips Kļaviņš, Raimonds Slaidiņš un citi. Mēs esam vietējie uzņēmēji un mums rūp, kas notiek Latvijā!

  • Panācām 2. pensiju līmeņa mantojamību.

    Mūsu iniciatīvu par 2. pensiju līmeņa mantojamību parakstīja vairāk nekā 11 tūkstoši atbalstītāju. Saeima to uzklausīja. Ar 2020. gada 1. janvāri 2. pensiju līmeņa kapitālu var mantot!

  • Nosakām inovāciju latiņu.

    Ieviesām Latvijā pirmos zemu izmaksu plānus, kas iegulda tirgus indeksiem piesaistītos fondos.

Izcīnītās iniciatīvas
palīdz katram Latvijas iedzīvotājam!

INDEXO – tas ir drošs un gudrs veids, kā veidot ilgtermiņa uzkrājumus!

Vēlies uzzināt vairāk par savu pensiju?
Atstāj kontaktus, un mēs ar Tevi sazināsimies!
Es piekrītu savu personas datu apstrādei, lai saņemtu jaunumus un informāciju par INDEXO grupas piedāvātajiem pakalpojumiem atbilstoši mūsu Privātuma politikai.