Bieži klienti jautā, kurvar atrast informāciju par savu 2. pensiju līmeni, kāds ir viņu 2. pensiju līmeņa uzkrājums un cik ir nopelnīts.

Noskaties video un noskaidro, kāds ir tavs 2. pensiju līmeņa uzkrājums!

Parādīsim tev, kā vari atrast 2. pensiju līmeņa konta izrakstu. Tavs 2. pensiju līmeņa konta izraksts ir dokuments, kur tu vari noskadrot:

 1. Kas šobrīd pārvalda tavu 2. pensiju līmeņa uzkrājumu.
 2. Kāds ir tavs faktiskais šī brīža 2. pensiju līmeņa uzkrājums.
 3. Citu interesantu informāciju.

Izmantojot 2. pensiju līmeņa konta izrakstu, tu arī vari noskaidrot, kā tavs uzkrājums laika gaitā ir strādājis, t.i., kā ar to ir strādājis tavs 2. pensiju līmeņa pārvaldnieks. Pensiju pārvaldnieka darbības vistiešākajā mērā ietekmē tavu uzkrājuma apjomu un attiecīgi arī tavu nākotnes pensiju.

 

Video ir vien 3 minūtes garš – noskaties un uzzini visu par savu šī brīža 2. pensiju līmeņa uzkrājumu!

Paviesojies INDEXO bloga sadaļā INDEXO Akadēmija!

Noskatoties visu video ciklu, pārzināsi:

 • Kā uzkrāt naudu un kāpēc?
 • Kā ieguldīt naudu un kāpēc?
 • Kā atpazīt, kas ir finanšu krāpnieki un kas nē?
 • Kā pasargāt savu naudu no finanšu krāpniekiem un riskiem?
 • Kā atšķirt riskantu spekulāciju no izdevīga finanšu ieguldījuma?
 • Ks ir “pasīvie ienākumi” un kā tos radīt?
 • Kā saprast akcijas, obligācijas un citus finanšu instrumentus?
 • Visu ko citu saistībā ar tēmu “personīgās finanses”.

Raksti komentāros, kādas tēmas Tu vēlētos redzēt apskatītas INDEXO Akadēmijā!INDEXO (juridiskais nosaukums IPAS “Indexo”) nodibināja vairāk nekā 30 Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji, lai risinātu samilzušu problēmu – 2. pensiju līmeņa augstās komisijas un zemo ienesīgumu. Kopš INDEXO ienākšanas tirgū 2. pensiju līmenis ir ievērojami uzlabojies par labu Latvijas iedzīvotājiem – tirgū beidzot parādījusies cenu konkurence, panākta 2. pensiju līmeņa mantojamība un mainīti arī citi likumi. Paveikts ir daudz, bet vēl daudz darba priekšā. INDEXO piedāvā pirmos modernos, zemu izmaksu 2. pensiju līmeņa ieguldījumu plānus Latvijā. Mūsu pamatvērtības ir zemas izmaksas, caurspīdība un cīņa par labāku finanšu vidi. Lai iepazītos ar INDEXO ieguldījumu plāniem, paviesojies mūsu pamatlapā! INDEXO – sakārtosim Latvijas finanšu vidi kopā!